Spotkanie Wielkanocne 2014 r.

DSCN1575W dniu 5 kwietnia 2014 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sielpi odbyło się pierwsze spotkanie wielkanocne członków PTSR Oddział w Końskich. Świątecznie udekorowane stoły już na początku stworzyły przytulną i domową atmosferę. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Wice Przewodniczącej PTSR Oddziału w Końskich – Marii Statkiewicz, która przywitała przybyłych na spotkanie członków Oddziału oraz zaproszonych gości. Następnie Przewodnicząca Oddziału Paulina Ligęza pokrótce nakreśliła sprawy związane z działalnością organizacji.
Gośćmi, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tym szczególnym dniu byli: Burmistrz Miasta i Gminy Końskie – Michał Cichocki, Sekretarz Miasta i Gminy Końskie oraz Prezes Lokalnej Grupy Działania „U Źródeł” – Emilia Kupis,  Burmistrz Miasta i Gminy Stąporków – Dorota Łukomska, Dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektami Sportowymi – Marian Gąszcz, Radni Gminy Stąporków – Krzysztof Chrzan oraz Sławomir Dąbrowski, Prezes Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sielpi – Waldemar Szkatuła, którzy z okazji nadchodzących świąt Wielkanocnych życzyli wszystkim dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości ducha. Następnie Maria Statkiewicz odczytała wszystkim zebranym życzenia świąteczne od dr Waldemara Broli, natomiast sekretarz Oddziału Ernest Wójcik omówił przygotowania do 3 edycji kampanii społecznej „SM-walcz o siebie”, w której uczestniczy.
Po części oficjalnej uczestnicy wspólnie zasiedli do stołów, które uginały się pod świątecznymi przysmakami. Podano żurek z kiełbasą, jajka faszerowane pieczarkami, wędliny, sałatki warzywne, pieczywo, ciasta napoje. Nie zabrakło również ciepła i rodzinnej atmosfery. Salę przepełniały rozmowy i gromkie śmiechy. W tej miłej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i choć tematów do rozmów było bardzo wiele, musieliśmy rozejść się do domów już wybiegając w myślach do następnego spotkania.
Serdecznie dziękujemy Panu Waldemarowi Szkatuła Prezesowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sielpi za udostępnienie sali na spotkanie oraz za przepyszny żurek, oraz wszystkim gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością.

Permalink do tego artykułu: http://ptsrkonskie.org.pl/?p=353

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress