III Przysuski Bieg Po Zdrowie

15 września 2017 r. po raz trzeci odbył się Przysuski Bieg Po Zdrowie. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem bieg organizowany był z myślą o wsparciu chorych na stwardnienie rozsiane, podopiecznych naszego Stowarzyszenia. Zawody miały również na celu propagowanie zdrowego stylu życia.
Wyznaczono dwie trasy biegu: Trasa Mega, której dystans obejmował 8,0 km, oraz trasa Mini o dystansie 4 km. Trasy były oznakowane i zabezpieczone przez Straż Pożarną. Start i Meta znajdowały się pod Urzędem Miasta i Gminy Przysucha.
Do zawodów zgłosiło się ponad 90 osób.
Przed samym biegiem zorganizowano wspólną rozgrzewkę, którą przeprowadzili organizatorzy.
O godzinie 10.00 po sygnale Start uczestnicy wyruszyli w trasę. Większość uczestników wybrała trasę Mini, jednak znaleźli się również śmiałkowie, którzy pokonali trasę maxi. O godzinie 11.00 bieg zakończył się. Ukończyli go wszyscy startujący!
Wszyscy uczestnicy otrzymali medale pamiątkowe. Następnie odbyło się ogłoszenie wyników biegu, oraz wręczenie pucharów w kategorii Kobiet i Mężczyzn w obu dystansach.
Członkowie Stowarzyszenie przekazali również podziękowania i małe upominki wszystkim Sponsorom i Patronom, którzy wsparli tą szczytną inicjatywę.
Pragniemy serdecznie podziękować Organizatorowi biegu – Centrum Ubezpieczeń „Pod Zegarem”, ul. Radomska 17, 26-400 Przysucha, w szczególności Pani Anecie Lerce i Panu Krzysztofowi Kępczyńskiemu, Sponsorom oraz wszystkim ludziom dobrej woli za wsparcie jakie udzieli Stowarzyszeniu. Gorące podziękowania należą się również Pani Agnieszce Zioło – członkowi Rady Oddziału!
Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI z wydarzenia.

 

Permalink do tego artykułu: http://ptsrkonskie.org.pl/?p=3135

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress