Turnus Rehabilitacyjny w Ośrodku Polanika

polanika (194)W dniach 4-10 sierpnia 2014 r. 10 członków stowarzyszenia uczestniczyło w turnusie rehabilitacyjno-terapeutycznym organizowanym w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Polanika” w Chrustach. W czasie turnusu Ośrodek zapewnił nam nocleg i wyżywienie a także szereg zajęć integracyjnych.
Zorganizowano również wycieczki m.in. do Samsonowa, Zagnańska (Dąb Bartek), Ptasiego Azylu w Ostrowie, oraz Grodu „Pędzików” w Siedlcach Chęcińskich.Uczestnicy ponadto skorzystali z zabiegów rehabilitacyjnych, fizjoterapii, uczestniczyli w zajęciach z dogoterapii oraz w zajęciach z psychoterapeutą.
Uczestnicy turnusu byli pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu pracowników ośrodka, a także wspaniałym warunków tam będących.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to czym się dzieli z innymi” (Jan Paweł II)

Słowami wielkiego Polaka pragniemy serdecznie podziękować dyrekcji i pracownikom Ośrodka za umożliwienie pobytu w ośrodku, za ofiarowane wsparcie, za uśmiech, za rodzinną atmosferę i wielkie serce.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii

Permalink do tego artykułu: http://ptsrkonskie.org.pl/?p=639

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress